Протруйники для картоплі

Картопля – культура, яку вирощують як невеликі дачники, так і промислові фермерські господарства. Технологія вирощування включає в себе застосування різних пестицидів, але в будь-якому випадку початковим етапом захисту картоплі є вибір протруйника.

Протруйники для картоплі -Особливості застосування

Для обробки бульб перед висадкою найчастіше вибирають комплексні препарати (Армада, Шедевр, Престиж). Ці протруйники мають в складі два речовини: для захисту від хвороб картоплі та для захисту від шкідників. Використання даних пестицидів допоможе вам зберегти здоров’я паростків і листя картоплі на ранніх етапах росту. Особливо важливо застосовувати протруйники в роки з ранньою спекотною весною. Такі погодні умови сприяють швидкому розвитку шкідників, тому важливо якомога раніше забезпечити захист листя і пагонів картоплі від колорадського жука. Використовуючи протруйники, ви гарантовано отримаєте захист сходів на термін до 30 днів.

Бульби потрібно обробляти за добу до посадки. Не слід боятися токсичності препаратів для людини. При використанні протруйників в заявлених нормах молоду картоплю можна сміливо вживати в їжу через 45-50 днів після посадки. Якщо вам необхідно допомогти в підборі протруйника на картоплю – менеджери «Яблуком» будуть раді допомогти вам.

Купити протруйники для картоплі оптом в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка протруйників для картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Тип дії
К-сть насіння для оброблення
Вартість обробки 1 т
Кількість компонентів
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа