Протруйник від хвороб

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Використання фунгіцидних протруйників є стандартною процедурою в сучасній технології вирощування сільгоспкультур. Фунгіцидний протруйник захищає рослини від збудників хвороб, які знаходяться в грунті і пошкоджують проростки в ранній фазі розвитку.

Серед найпоширеніших хвороб, які пошкоджують сходи відразу після проростання, найбільш шкідливі тверда сажка, кореневі гнилі, септоріоз, антракноз, пліснявіння насіння, вертицильоз, несправжня борошниста роса, пітіоз.
Якісний захист від зазначених хвороб передбачає вибір протруйника в залежності від польових умов.

Як правильно підібрати фунгіцидні протруйник від хвороб?

  • чим частіше культура присутня на полі, тим більш новий протруйник слід вибирати. Припустимо, на вашому полі пшениця повертається на одне і те же місце кожні два роки. В такому випадку рекомендовано брати протруйник з 2 або 3 компонентами. Часте використання однакових препаратів сприяє виробленню імунітету у грибів. Таким чином, в даному випадку однокомпонентні протруйники – марна трата часу і грошей, вони просто не спрацюють.
  • якщо сієте соняшник по соняшнику, важливо вибирати протруйник з контактною та системною діючою речовиною. Контактний знезаражує поверхню насіння, системний – захищає зсередини і більш тривалий період.

Для посилення дії фунгіцидного протруйника можна також додавати спеціальні добрива або стимулятори росту. Для обробки практично всіх видів насіння робочий розчин повинен бути 10-15 л / т.

Купити протруйники фунгіцидні оптом в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка фунгіцидних протруйників в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
К-сть насіння для оброблення
Вартість обробки 1 т
Кількість компонентів
Країна виробництва
Виробник
(Язык) Условия заказа