Протруйник для буряка

Молоді пагони буряків можуть загинути від гнилі, інших небезпечних хвороб. На різних етапах розвитку культурні рослини пошкоджуються шкідниками. Не допустити виникнення таких проблем допоможуть протруйники, призначені для обробки матеріалу перед посадкою. Спеціальні хімічні засоби підходять для будь-яких видів буряків.

Ефективність протруйників

Сучасні препарати “оберігають” буряк від хвороб, ураження шкідниками. Слід перелічити основні переваги застосування протруйників:

  • стимуляція зростання культури;
  • повне знезараження матеріалу від внутрішніх інфекцій;
  • підвищення стійкості пагонів до поганих умов;
  • зменшення пошкодження молодих пагонів гнилями;
  • захист рослин від почвообитающих шкідників.

Деякі препарати мають ефективність протівплесневенія насіння, наземних шкідників буряків. Хороший результат дає використання комплексних протруйників, які мають в складі кілька ДВ.

Механізм дії

Після обробки насіння протруювач проникає в кореневу систему буряка, поширюється по всій рослині. ДВ негативно впливає на нервову систему шкідливого комахи. В кінцевому результаті паразит гине від нервового перезбудження. Так діють надійні системні протруйники.

Контактні засоби не можуть повністю захистити насіння буряка від захворювань. Ці протруйники не впливають на хвороби, зосереджені в насінні. Використання контактних препаратів вимагає високої якості обробки насіння, тому що такі протруйники мають тільки локальною дією.

Продаються протруйники для буряка в магазині “Яблуком”. Тут діють вигідні умови покупки товару, всім клієнтам запропонована професійна допомога консультантів.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
blankLoading...