Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
  • 0 товаров
  • 0.00 грн. грн.
  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 53 А

  • пн-пт: 08:00-20:00,
    сб: 09:00-18:00

Як замовити товар на Яблуком
Як оплатити товар
Як отримати товар

Шановні клієнти!

У зв’язку з розширенням лінійки товарів, які Ви можете купити на “Яблуком”, з 01.04.2019 з’явилися нові умови оплати і доставки. У кожній картці товару для Вас відображена наступна інформація:

Умови замовлення – мінімальна партія конкретного товару, яку Ви можете замовити. Для захисту наших клієнтів від підробок, більшу частину продукції ми відправляємо безпосередньо від виробника. Деякі виробники відвантажують товар тільки при замовленні від 1 коробки. Якщо необхідний Вам товар відвантажується тільки від 20 л, а Вам потрібно всього 5 л, Ви завжди можете знайти схожий за дією товар, який можна замовити від 5 л. Ви можете знайти такий товар самі, використовуючи фільтри на сайті або зателефонувати за допомогою до менеджерів «Яблуком».

Умови оплати – в зв’язку з тим, що не весь товар знаходиться на складах «Яблуком» не завжди є можливість відправити замовлення післяплатою (накладеним платежем). У зв’язку з тим, що товар їде зі складів виробників, часто Ваша оплата повертається до комірника або вантажнику складу і просто не має сенсу.

Така послуга неможлива для деяких товарів, але цілком доступна для аналогічних. Зверніть увагу, який спосіб оплати доступний для обраного Вами товару перед тим, як оформити замовлення. Ми розуміємо, що іноді Вам доводиться їхати по 40-60 км в банк, щоб внести передоплату, тому завжди готові постаратися знайти компромісне рішення для Вас. Але, якщо в товарі зазначена умова «Тільки передоплата», все таки, будьте готові до того, що інший варіант платежу не буде можливий.

Терміни відвантаження товару – для Вашої зручності, ми вказали термін протягом якого Ваше замовлення потрапляє на відділення Нової Пошти для транспортування до Вас. Якщо зазначений термін 12 годин, це означає що Товар поїде або в цей же день або вранці наступного дня. Терміни 48-72 години позначають, що відправка Товару може бути затримана на 2-3 дня. Все це залежить від особливостей Складу, звідки поїде Ваша посилка.

Якщо Вам вкрай важлива дата отримання товару – найкраще набирайте менеджерів «Яблуком», щоб отримати актуальну інформацію.


Як завжди, при покупці на нашому сайті ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА (до відділення Нової Пошти).

НОВА ПОСЛУГА! При замовленні на суму від 20 000 грн і оплаті на сайті ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ АДРЕСНУ ДОСТАВКУ ДОДОМУ!