Мікродобрива для винограду

Як обрати мікродобрива для пшениці, щоб отримати 100% результат читайте тут Чому соняшнику необхідний бор і коли його вносити - досвід агрономів «Яблуком» описаний тут

Для нормального розвитку винограду потрібні мікродобрива – комплексні препарати. Подкормки кущів необхідно проводити систематично за весь вегетаційний період. У складі комплексних зрушень знаходяться основні елементи харчування рослин. Такие товары пропонує “Яблуком” – аграрний інтернет-магазин.

Склад мікродобрив для винограду

Комплексні засоби складаються з великої кількості корисних для винограду речовин. Це такі елементи:

  • мідь;
  • азот;
  • залізо;
  • калій;
  • молібден;
  • фосфор і бор;
  • сіра та інші.

Комплекс мікроелементів проявляє фунгіцидні властивості, що позитивно впливає на кількість урожаю, якості виноградних гроздьев. У складах препаратів відсутній хлор, тому листя рослин після обробки залишаються здоровими.

Що впливає на виноград? Користь мікродобрив

Який з елементів виконує свою “роботу”. Наприклад, азот потрібен для розвитку різних частин куща, при його недостатній кількості листя починається відміряти. Знижується дозрівання  виноградних грон, ягоди стають водяністі.

Залізо попереджує хлороз, здатний до накопленню харчових речовин, що приймає участь в окислювально-відновлюваних процесах.

Калий позитивно впливає на морозо-, засухостійкість винограду. Підвищує імунітет рослин, здатний до виникнення лозів. При його нестачі листя має блідий окрас, знижуються обсяги урожаю.

Фосфор прискорює цвітіння винограда, вибираючи лози і дозрівання урожаю. Бор збільшує кількість цукру, зовнішній вид ягод.

При листовій заготовці виноградних кущів корисних речовин мікродобрих сприймаються максимально швидко. Збільшується кількість цукрів, що покращують процеси цвітіння і якості зібраного врожаю.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Мета внесення
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник