Комбікорм для свиней

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Комбікорм для свиней – це важлива умова годування, щоб виростити свиню в домашніх умовах і отримати від неї головне – м’ясо. У раціон вибирають вже готові комбікорми для свиней, які купити не є проблемою або ж створюють їх самостійно.

Як вибрати комбікорм для свиней в Україні?

Сьогодні на ринку комбікормів можна знайти безліч пропозицій з різними назвами, але важливо розуміти, що фактично існує всього два види комбікорми для свиней і поросят:

 • Повнораціонний комбікорм для відгодівлі свиней, який можна давати в чистому вигляді або додавати для приготування мешанок. Даний вид комбікорму здатний повністю забезпечити свиню усіма необхідними елементами на різних стадіях розвитку. Зазвичай до складу повноцінних комбікормів для свиней входять всі необхідні елементи, вітамінно-мінеральні премікси та амінокислоти.
 • Свинячі комбікорми-концентрати, які необхідно додавати в приготуванні мешанок, щоб збагатити корм, приготований власноруч усіма необхідними поживними елементами. До складу таких комбікормів для свиней входять білково-мінеральні вітамінні добавки.
  Свинячий комбікорм незалежно від виду може бути як у вигляді порошку, так і у вигляді різного розміру гранул. Склад поживних речовин, мінералів, амінокислот і вітамінів регулюється ГОСТом.

Також ГОСТу регламентується призначення того чи іншого комбікорму:

 1. Комбікорм для поросят-сосунів повністю збалансований і розрахований згідно з потребами порося двомісячного віку
 2. Комбікорм для годування поросят у віці до 4-х місяців
 3. Комбікорм для ремонтного молодняку ​​свиней до настання плодового дозрівання (до восьми місяців)
 4. Комбікорми для племінного стада – дорослі свині, в тому числі матка і чоловік
 5. Комбікорми для дорослих свиней на відгодівлі з метою отримання необхідної маси тіла. Такі комбікорми диференціюються залежно від фактичної маси тіла: до 50 кг живої маси і вище

Склад комбікорму для свиней повністю регламентується ГОСТом. Незважаючи на те, що у кожного виробника є своя рецептура, до складу будь-якого комбікорму для свиней входять одні й ті ж продукти, але з різною концентрацією:

 • Зерно – основне джерело вуглеводів. Кращий корм до складу якого входить кукурудза, адже в ній міститься найбільша кількість поживних елементів. Також виробники можуть додавати зерно ячменю, овес і пшениці.
 • Шроти, макуха, боби – це основне джерело протеїну, амінокислот, жирів. Основна функція – набір м’язової тканини
 • Висівки, а також трав’яна мука – основне джерело клітковини, яка забезпечує нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту
 • М’ясо-кісткове або рибне борошно – основне джерело тваринного протеїну
 • Премікси на основі вітамінів і мінералів, які відповідають за формування імунітету і покращують здоров’я і розвиток поросят і свиней.

Переваги застосування комбікорму для свиней в домашніх умовах:

 • Повнораціонний склад забезпечує свиню усіма необхідними елементами
 • Істотна економія часу господаря і місця
 • Широкий вибір комбікормів, який сьогодні представлений на ринку дозволяє застосовувати його з самого народження поросят і задовольняти потреби свині на всіх стадіях росту і розвитку

Комбікорм для відгодівлі свиней

Відгодівля свиней – це завершальний етап у технології вирощування свиней, тому в цей період тварина споживає найбільшу кількість корму.

На даному етапі важливо не тільки забезпечити фізіологічну потребу свиней, а й скоротити витрати, і зменшити собівартість. Основні цілі відгодівлі полягають в максимальному прирості; 100 кг живої маси у тварини має припадати на 165 день від народження; конверсія в раціоні має становити 2,6-2,7 кг корму на 1 кг маси.

Існує два так званих періоди відгодівлі свиней:

 1. Початковий період, коли маса тіла свині становить 25-30 кг до отримання маси 75 кг. Тобто, в середньому приріст в день повинен становити 700-800 г
 2. Заключний період – від 75 кг – до 100-110 кг. У цей період починає активно відкладатися жир, в той час як рівень білка знижується. Важливо вибирати комбікорм для свиней з низьким рівнем протеїну, але з максимально збалансованим вмістом амінокислот.

Варто не забувати, що якість сировини повністю залежить від раціону, тому важливо купити якісний і збалансований комбікорм для свиней, який забезпечить тварина всіма необхідними елементами і як наслідок – смачне м’ясо на вашому столі.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...