Комбікорм для ВРХ

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Комбікорм для великої рогатої худоби має вигляд однорідної суміші порошку, гранул або брикетів, до складу якого входить кормові суміші. У комбікорми додаються тільки кормосмеси, які пройшли попереднє ретельне очищення, потім їх подрібнюють до необхідних розмірів і в кінці формують відповідно до рецептури того чи іншого виробництва.

Чому необхідно використання комбікорму для ВРХ

Саме тому спеціалізований комбікорм для ВРХ є відмінним збалансованим по всіх елементах харчуванням продуктом. Основним призначенням таких комбікормів є правильна оптимізація в раціоні енергії, протеїну, макро і мікроелементів, вітамінів, білків.

Використання в раціоні ВРХ комбікормів дозволяє істотно мінімізувати витрати зернофуражу, а в порівнянні з зерновими кормами на 20% збільшити продуктивність тварин.

Додавання в раціон великої рогатої худоби комбікорми забезпечує:

  • Зміцнення імунітету
  • Підвищення репродуктивності
  • Поліпшення фізичного стану
  • Збільшення надоїв
  • Підвищення якості та збільшення обсягів кінцевого продукту
    раціон телят

У молочний період, який триває від 60 до 90 днів основним кормом є молоко. З 7 дня від народження вже можна давати в раціон сіно і солому, які сприяють розвитку рубця, його м’язової і кровоносної системи. З 15-20 дня можна вже привчати до комбікорму для телят (в сухому вигляді) і до роздробленим зерновим сумішей, які є основним джерелом поживних елементів.

Кількість комбікорми, який потрібно давати в цей період залежить від його виду і чим випоюють телят. Якщо теля випаюють замінником, то емй необхлдімо давати більше корму, це в свою чергу буде сприяти кращому розвитку травної системи. З другого місяця від народження вже можна додавати в раціон коренеплоди і силос. Необхідна добова норма концентратів (суміші з високим відсотком протеїну, мінералів і мікродобавок) становить 0,3-0,7 кг, грубого корму необхідно давати 2 кг.

Переваги комбікормів для великої рогатої худоби

Перевага заводського комбікорми – оптимальне збалансоване кількість вітамінів і елементів, які необхідні теляті. Коли тварина досягла віку шести місяців (послемолочний період) його переводять на рослинний корм + сіно + концентрати + варені коренеплоди. У 12 місяців починається інтенсивне наростання м’язових тканин, формується опорно-рухова система, тому в цей період надзвичайно важливо забезпечити повноцінне стабільне живлення, де поєднуватимуться об’ємистий корм разом з високоякісним комбікормом.

Раціон та комбікорм для дійних корів

У літній період базою в раціон дійних корів є свіжа трава, яка є джерелом поживних елементів і вітамінів, які відіграють важливу роль на продуктивність і загальний стан організму корови.

При настанні холодів тваринам катастрофічно не вистачає поживних елементів і вітамінів, тому за добу дійна корова повинна споживати 2-5 кг сухого корму з розрахунку на 100 кг живої маси. Комбікорм для дійних корів повинен містити високий відсоток протеїну, щоб отримати максимальну кількість молока. В умовах правильного харчування корова в день здатна давати близько 10-15 л молока.

Раціон та комбікорм для бичків

Протягом двох місяців від роду бичків необхідно випоювати молоком або замінником, основна вимога до якого – 20-22% білка в сухій речовині і 20% жиру – це забезпечить молодий організм необхідною енергією і забезпечить нормальний середньодобовий приріст. Протягом всього молочного періоду бичку необхідно давати тільки якісну зернову суміш, ціна якої буде істотно дешевше в порівнянні з замінником, тому теляти економічно вигідніше перевести повністю на годування концентратами.

Стартовий комбікорм для бичків потрібно вводити з двотижневого віку. Основна вимога до такого корму – груба текстура або вибирати і купувати гранульований комбікорм для телят. У 6-8 тижнів бичок повинен з’їдати 1-1,5 кг кілограм стартового комбікорму в день.

Бичкові від відлучення до досягнення маси тіла 180 кг необхідно забезпечити раціоном, де 80% буде припадати на зерно і 20% – на грубий корм. У раціон може входити кукурудза або ячменю грубого помелу, соєвий шрот і сіно з люцерни (перемелене).

Потреб до сухого речовині у бичків істотно збільшуватися, в умовах інтенсивного зростання і розвитку. У бичків масою тіла від 180 до 340 кг в раціоні сирого протеїну має бути 16%

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...