Комбікорм

Що таке комбікорм Види і склад комбікормів Де придбати комбікорм


Комбікорм – це однорідна сипуча суміш або гранули, до складу якого входить як рослинні, так і тваринні компоненти і мінерали. Кормосуміші, які додають до складу комбікорму завжди очищають подрібнюють і формують згідно наукової рецептури.

Комбікорм, фото 1 - купити в Україні від Яблуком

Що таке комбікорм?

Практика ведення тваринництва в Україні показує, що в технології загальних витрат близько 50-70% припадає на годування кормом. Тому, дуже важливо вибирати і купувати тільки якісний збалансований комбікорм з хорошими характеристиками, щоб забезпечити повноцінне харчування тварин з метою підтримки максимальної продуктивності.

Комбікорм – основа годування тварин певного виду і віку, він не потребує додаткового додавання інших поживних елементів, адже його склад повністю розроблений відповідно до потреб тваринного організму. Комбікорм істотно мінімізує витрати сировини і збільшує відсоток продуктивності поголів’я.

Характеристика комбікормів і їх види і головне питання: «З чого складається комбікорм?»

Основна складова – корм з рослин, які відносяться до зерновій групі (пшениця, кукурудза, соя, овес, горох і ячмінь), а також біологічно активні та мінеральні речовини.

Це, звичайно, не основний склад, адже, згідно з віку і періоду розвитку тварин в комбікорми додають також додаткові елементи, наприклад, в комбікорм, який вигодовують годуючим тваринам домішують сухе молоко або побічні продукти з олійно-жирової галузі.

Відповідно до призначення кобікорма можуть бути:

Повнораціонний хороший комбікорм містить весь необхідний набір елементів у міру необхідності різного виду тварин, віку і статі. Такі комбікорми підвищують продуктивність, здоров’я тваринного організму і відтворення. Комбікорми такого типу забезпечують низькі витрати сировини

  • Концентрати – це суміші, що містять високий відсоток протеїну, мінералів і мікродобавок. Їх необхідно давати в обмежених кількостях разом із зерновими, соковитими або грубими кормами.
  • Кормові суміші – це поєднання сукупність від трьох до чотирьох видів концентратів. До складу кормових сумішей входять зернові відходи, сечовина та інші добавки. В основному кормові суміші вибирають для вирощування великої рогатої худоби та овець. Краще використовувати такого типу добрива у вигляді гранул.
  • Суперконцентрати – це поєднання продуктів, що містять високий вміст білка, вітамінів, макро- і мікроелементів і мікродобавок. Також до складу додають дрібно подрібнені боби, висівки, дріжджі, рослинною борошно.
  • Комбікорми – однорідна суміш БАВ (вітаміни, амінокислоти, макро- і мікроелементи, антибіотики, ферменти, емульгатори, фуразолідон) і наповнювачі (висівки зернових, шрот з бобових культур, кормові дріжджі і зерна пшениці, але тільки тонкого помелу). Премікси збагачують основні корми.

Додаткові елементи, що входять до складу комбікорму

Комбікорм, фото 2 - купити в Україні від Яблуком
Крім обов’язкових основних елементів існують також додаткові складові комбікормів.

Найпопулярнішими складовими комбікормів у виробництві є:

  1. Токоферол ацетат (вітамін Е) – жиророзчинна в’язка рідина жовтого кольору. Покращує обмін речовин в організмі птиці, забезпечує антиоксидантний ефект, покращує якість м’яса у свиней
  2. Тіамін (вітамін В1) – білий водорозчинний порошок з легким специфічним ароматом. Покращує вуглеводний обмін, роботу центральної нервової системи.
  3. Кобаламін (вітамін В12) – тверда речовина темно-червоного кольору. В12 надзвичайно важливий для тваринного організму, адже він відповідає за кровотворення, функціонування кісткового мозку, впливає на процеси росту, білковий обмін і засвоєння амінокислот.
  4. Кам’яна сіль – твердий порошок білого кольору. Натрій, є основним елементом, при його нестачі спостерігаються втрати апетиту, зменшується кількість надоїв, знижується репродуктивність і імунітет
  5. Хлорид кобальту – світло-рожевий порошок, який сприяє кровотворних процесам, синтезу нуклеїнових кислот і білків, поліпшує тканинне дихання, сприяє засвоєнню, покращує ферментацію в жуйних тварин
  6. Сульфат марганцю – сіль, яка має світло-рожеве забарвлення, вона є основним джерелом Марганця, що впливає на формування кісткової тканини і функціонування опорно-рухового апарату.

Де придбати якісний комбікорм в Україні

Дізнатися ціну і купити комбікорм в Україні можна на сайті інтернет-магазину «Яблуком». Професійні консультанти допоможуть визначитися з вибором виду гранульованого корму. Можливий продаж як оптом, так і в роздріб.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...