Насіннєва картопля ультрарання

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Кращі сорти розбирають першими! Замовляйте улюблений сорт прямо зараз!

Поради агрономів як обрати насіннєву картоплю

Таблиця врожайності сортів картоплі

Ультраранню насіннєву картоплю можна копати вже через 1,5-2 місяці після посадки. Чим раніше зробити її посадку, тим раніше вона дозріє. Важливо дочекатися, поки грунт прогріється до температури 5-10 градусів. Глибина висаджування для насіннєвої картоплі ультраранньої – 7-10 см. В залежності від типу грунту слід регулювати глибину посадки:

  • важкий грунт – 6-8 см;
  • легкий грунт – 10-12 см.

Посадкова картопля ультрарання

Досвідчені фермери люблять ультраранню насіннєву картоплю, купити яку можна в нашому інтернет-магазині. Кожен має свої секрети підвищення врожайності і якнайшвидшого дозрівання картоплі. Одним із секретів є накриття посадок плівкою, що значно прискорює появу сходів і ріст рослини. Накриття сприяє збереженню тепла і вологи.

Вибираючи насіннєву картоплю ультраранню за ціною, варто приділити увагу вивченню його характеристик і особливостей. Перед покупкою варто обов’язково проконсультуватися з досвідченими менеджерами “Яблуком” і вибрати оптимальний сорт для вирощування в конкретній кліматичній зоні України.

Інтернет-магазин “Яблуком” пропонує тільки високоякістні і перевірені сорти насіннєвої картоплі ультраранньої.

Безкоштовна доставка ультраранньої насіннєвої картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Репродукція
Призначення
Колір бульб
Колір м'якоті
Кільксть клубнів в кущі
Суха речовина