Насіннєва картопля ультрарання

Кращі сорти розбирають першими! Замовляйте улюблений сорт прямо зараз!

Поради агрономів як обрати насіннєву картоплю

Таблиця врожайності сортів картоплі

Ультраранню насіннєву картоплю можна копати вже через 1,5-2 місяці після посадки. Чим раніше зробити її посадку, тим раніше вона дозріє. Важливо дочекатися, поки грунт прогріється до температури 5-10 градусів. Глибина висаджування для насіннєвої картоплі ультраранньої – 7-10 см. В залежності від типу грунту слід регулювати глибину посадки:

  • важкий грунт – 6-8 см;
  • легкий грунт – 10-12 см.

Посадкова картопля ультрарання

Досвідчені фермери люблять ультраранню насіннєву картоплю, купити яку можна в нашому інтернет-магазині. Кожен має свої секрети підвищення врожайності і якнайшвидшого дозрівання картоплі. Одним із секретів є накриття посадок плівкою, що значно прискорює появу сходів і ріст рослини. Накриття сприяє збереженню тепла і вологи.

Вибираючи насіннєву картоплю ультраранню за ціною, варто приділити увагу вивченню його характеристик і особливостей. Перед покупкою варто обов’язково проконсультуватися з досвідченими менеджерами “Яблуком” і вибрати оптимальний сорт для вирощування в конкретній кліматичній зоні України.

Інтернет-магазин “Яблуком” пропонує тільки високоякістні і перевірені сорти насіннєвої картоплі ультраранньої.

Безкоштовна доставка ультраранньої насіннєвої картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Репродукція
Призначення
Колір бульб
Колір м'якоті
Кільксть клубнів в кущі
Суха речовина