Насіннєва картопля середньорання

Кращі сорти розбирають першими! Замовляйте улюблений сорт прямо зараз!

Поради агрономів як обрати насіннєву картоплю

Таблиця врожайності сортів картоплі

Середньоранні сорти насіннєвої картоплі користуються стабільним попитом у фермерів України. Стабільність вегетації дозволяє з року в рік отримувати, плановані за обсягом, високі врожаї в будь-якому регіоні нашої країни. У нашому інтернет-магазині насіннєву картоплю середньоранню купити можна голландської та німецької селекції за низькими цінами. Урожайність середньоранньоїкартоплі коливається в межах 10-18 картоплин в бульбі.

Вегетація насіннєвої картоплі среднеранньої

Середній період вегетації середньоранньої насіннєвої картоплі становить 85-100 днів. Правильний догляд і використання мікродобрив може не тільки прискорити вегетацію і появу сходів, а й забезпечити значний приріст по врожайності середньоранніх сортів насіннєвої картоплі.

Адекватний догляд полягає в своєчасному поливі по вегетації, особливо це стосується регіонів з посушливим кліматом. У таких областях має сенс подбати про накриття картоплі спеціальною плівкою, що пропускає вологу всередину, але перешкоджає втраті вологи з ґрунту і створює під собою мікроклімат, позитивно впливаючи на якість і швидкість росту картоплі.

Переваги насіннєвої картоплі середньоранньої:

  • оптимальний період вегетації;
  • стабільність урожайності в різних регіонах і кліматичних зонах України;
  • низька ціна насіннєвої картоплі;
  • велика кількість картоплин в бульбі.

Посадковий матеріал від “Яблуком”

Купуючи насіннєву картоплю середньоранню в інтернет-магазині “Яблуком” ви вибираєте якість і сервіс. Наші ціни вигідно відрізняються від регіональних дистриб’юторів. Ми забезпечимо оперативну доставку купленого вами товару в будь-який регіон України. Наші досвідчені менеджери допоможуть у виборі та дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Безкоштовна доставка середньоранньої насіннєвої картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, ЧерніФгов, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...