Насіннєва картопля середньостигла

Кращі сорти розбирають першими! Замовляйте улюблений сорт прямо зараз!

Поради агрономів як обрати насіннєву картоплю

Таблиця врожайності сортів картоплі

Акція! При купівлі 40 кг картоплі у вересні ПОДАРУНОК - гербіцид на 10 соток!

Основною перевагою насіннєвої картоплі середньостиглої є висока врожайність, що досягає 18-20 картоплин в бульбі. За смаком вона така ж соковита, але дозволяє зібрати за сезон майже в 2 рази більше врожаю, ніж інший, за періодом вегетації, картопля. Голландські і німецькі сорти відрізняються стійкістю до поширених захворювань картоплі, а також стійкістю до перепадів температур, характерним для українського клімату.

Вибір сорту насіннєвої картоплі

Головними факторами відбору насіннєвої картоплі є:

  • кількість картоплі в бульбі;
  • вміст сухої речовини;
  • ціна за кілограм;
  • репродукція (1,2 або 3-тя).

Для прискорення дозрівання і підвищення якості майбутнього врожаю насіннєву картоплю середньостиглу необхідно накрити плівкою, так волога в грунті буде зберігатися довше, а перепади температур не будуть різкими, так як плівка підтримує оптимальний мікроклімат. Допомагаючи картоплі рости і дозрівати швидше, ви забезпечите себе великими бульбами картоплі в результаті і урожай можна буде збирати раніше покладеного терміну.

В інтернет-магазині “Яблуком” насіннєву картоплю середньостиглу купити можна з доставкою по всій території України. Наші досвідчені менеджери допоможуть вам у виборі і запропонують найкращий варіант під конкретні умови вирощування.

Безкоштовна доставка середньостиглої насіннєвої картоплі в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, ЧерніФгов, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Репродукція
Призначення
Колір бульб
Колір м'якоті
Кільксть клубнів в кущі
Суха речовина