Пошук

м. Київ,

вул. Дегтярівська, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-нд: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Захист ріпаку з фунгіцидом Тілмор

Захист ріпаку з фунгіцидом Тілмор

Кожен сільськогосподарський виробник, який вирощує озимий ріпак, розраховує вже у липні отримати перший прибуток від продажу товарної продукції. При цьому, як показала практика, попри коливання світових цін на продукцію різних культур, ціна на ріпак усе ж залишається найбільш стабільною і привабливою.

Успіх у вирощуванні ріпаку залежить від кількох складових, кожна з яких має велике значення. Коротко їх можна описати так: добре розвинені з осені рослини за умови достатнього азотного живлення навесні здатні реалізувати потенціал, що відповідає очікуванню фермера.

Майбутній результат озимого ріпаку в більшій мірі залежить від правильних дій в осені.

Азот є визначальним у формуванні майбутнього врожаю. Для того, щоб одержати тону насіння та належного об’єму інших органів рослин нинішні гібриди мають отримувати 5.5-6.5 кг азоту. Коренева система ріпака має бути в повній мірі отримувати азот від початку проростання кореневої системи і до завершення, а це тяжкий період прогресу культури. У регіонах, де переважно є засуха – азот вносять в повному обсязі в кінці зими, у регіонах з достатньою вологою – по частинам на початку вегетації та після відновлення регенерації. Азотна обробка є недешеве задоволення, вартість витрат на один гектар становить приблизно 2-4 тис грн/га.

Закладені передумови високого врожаю озимого ріпаку у вигляді добре розвинених посівів, на які внесено високі норми добрив, мають бути реалізовані на весні. Основна частина урожаю виробляється на бічних стеблах. Велике значення має вегетація восени, тому що ріпак має отримувати достатню вологу, а при засушливих умовах у фазі видовження стебла – показник урожайності може бути значно зменшений. Також на нього впливає, центральне стебло має перевагу, коли швидко іде в стрілку, тим самим вихоплюють поживні речовини котрі були направлені на зародження бічних пагонів. Їх обсяг скорочується, а деякі стручки відпадають, що в свою чергу в кінцевому висновку – зменшує урожай бічних стебел. Отже, дуже важливим аспектом в культивуванні ріпаку є використання фунгіцидів та регуляторів росту у весінній період.

ТІЛМОР – нова технологія в наш час, який представляє собою потужний фунгіцид і регулятор росту(виробник компанія «Bayer»). Розчин складається з 2-х діючих речовин:

  • протіоконазол – новий підклас триазолінтіонів з тривалою захисною, лікувальною та викорінювальною дією, порашує цикл біосинтезу ергостеролу – будівельного матеріалу клітиннох оболонки гриба.
  • тебуконазол – системний фунгіцид, який використовують для обробки насіння зернових культур для боротьби з фітопатогенами, що передаються через насіння. Речовина відноситься до триазолам третього покоління. Препарати на основі тебуконазолу знаходяться на одному з перших місць серед протруйників

Препарат необхідно вносити у період цвітіння ріпаку з нормою 0,9-1,0 л/га у фазу активного росту стебла. Захворювання проти яких діє: фомоз, сіра гниль, циліндроспроріоз, борошниста роса, альтернаріоз, склеротиніоз та інші. Що в свою чергу збільшує врожайність.

Фаза внесення 3-5 листків культури, призупиняє ріст наземної маси, а сам фотосинтез підтримується. Поживні речовини акумулюються в шийку кореню та збільшує швидкість його росту.

Препарат ТІЛМОР здійснює захист від хвороб та дає високий імунітет до холоду у зимовий період.

За рахунок об’єднання двух діючих речовин протіоконазолу і тебуконазолу в препараті ТІЛМОР робить його найефективнішим фунгіцидом для ріпаку, з кращими лікувальними та профілактичними властивостями.

Рейтинг статті
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...
";