Пошук

м. Київ,

вул. Дегтярівська, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-нд: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

ТОП 3 фунгіциди проти борошнистої роси

ТОП 3 фунгіциди проти борошнистої роси

Білий наліт на наземних органах рослин, який схожий на борошно – це, звичайно, всім відома хвороба борошниста роса! Збудник борошнистої роси сумчастий гриб, він уражає і польові, і овочеві, і плодові, і декоративні культури повсюди. Недобір врожаю за умов інтенсивного розвитку хвороби складає від 15 до 30%.

Виявити хворобу, щоб вчасно зупинити її розповсюдження, дуже легко. Спочатку на наземних органах з’являється білий павутиноподібний наліт, який з часом ущільнюється і набуває вигляду звичайного всім відомого борошна(звідси і пішла назва). Найсприятливішим період для інтенсивного розвитку даного захворювання являється тепла весна та осінь, коли температура повітря на вулиці стабільно досягає позначки +18 +22 °С і спостерігаються часті опади, в наслідок чого підвищується показник відносної вологості повітря.

Профілактика попередження виникнення борошнистої роси:

  • Найперше це вибір сортів та гібридів, які мають генетичну стійкість до ураження борошнистою росою. До того ж, сьогодні знайти такі культури не являється проблемою, бо таких сортів та гібридів на ринку достатньо
  • Дотримання сівозміни або хоча відмовитися від посіву монокультури
  • Важливо вчасно знищувати бур’яни в посівах культурних рослин
  • Перенасичення азотних добрив також стимулює до виникнення борошнистої роси, тому не забувайте про правило «що занадто, то не здраво»
  • Дотримання агротехніки відповідно до культури
  • Знищення рослинних залишок

Але коли вже проблема неминуча і ви помітили ознаки виникнення борошнистої роси важливо своєчасно застосувати надійний захист, щоб зупинити подальше розповсюдження захворювання. На сьогодні найефективнішим у боротьбі із борошнистою росою являється хімічний захист, а саме застосування фунгіцидів.

Тому ось вам ТОП 3 препаратів, які уже не один рік обирають наші клієнти у боротьбі із борошнистою росою:

3. Рідкий фунгіцид Доктор Кроп. Виробник компанія Хімагромаркетинг(Китай). Доктор Кроп – це аналог давно відомого всім і кожному фунгіциду Дерозал. Доктор Кроп обирають для захисту посівів зернових культур, цукрового буряка, ріпаку та соняшнику. Він має малі норми витрат в середньому 0,5 л/га, а затратна частина на 1 га в межах 100 грн. Доктор Кроп забезпечує надійний захист навіть за несприятливих умов.
2. Якщо ви вирощуєте овочеві, плодові, ягідні культури, то обов’язково рекомендуємо придбати фунгіцид Байзафон. Байзафон характеризується як профілактичною дією, запобігаючи патогенну, який уже є в ґрунті проникнути до рослини, так і лікувальною, запобігаючи подальшому розповсюдженню хвороби на інші ще не уражені рослини. Виготовляє фунгіцид Байзафон компанія Хімагромарктинг. Байзафон – це надійний доступний захист плодово-овочевих культур від ураження борошнистою росою.
1 Ну і першість отримує універсальний фунгіцид Флутривіт, який можна застосувати, як на більшості польових культурах, так і на овочевих, плодових та виноградниках. 0,5 л на 1 га фунгіциду Флутривіт достатньо, щоб забезпечити профілактику та зупинити розповсюдження борошнистої роси. Флутривіт виготовляє відома компанія Агрохімічні Технології. Також фунгіцид Флутривіт являється аналогом відомого фунгіциду Імпакт.

Рейтинг статті
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
";