Пошук

м. Київ,

вул. Дегтярівська, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-нд: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Десиканти від бур’янів інструкція по застосуванню

Десиканти від бур’янів інструкція по застосуванню

Десикацію можна проводити на посівах льону, соняшнику, гречки, гороху, кукурудзи, пшениці, ячменю та інших польових культур. Ще можна десикацію називають підсушуванням рослин за 10 днів до жнив. Здійснюють цей захід для прискорення достигання рослин та боротьби із бур’янами, які вегетують на той період особливо за умов надмірної зволоженості.

Десикація – основний чинник збереження врожаїв культурних рослин. Речовини, які застосовуються під час підсушування називаються десикантами, які на сьогодні виготовляють на основі диквату, гліфосату і глюфосинату амонію. Обприскування речовинами здійснюють за допомогою наземного обприскування на невеликих площах, а якщо ж площі великі, то – авіацією.

Підготовка до обробки десикантами

Найперше при обробці десикантом потрібно перевірити чистоту приладів, які будуть застосовувати у роботі, а саме бак, магістральний трубопровід та наконечники. Та й взагалі перевірити справність усього агрегату. Потім необхідно визначити норму подачі води з розрахунку на 1га. Обприскування потрібно проводити зранку або ж увечері. Зранку погода має бути ясна, а ввечері безвітряна, тому що вітер може перенести препарат на сусідні культури. Чому саме зранку або ввечері? Тому що десикація за сонячної жаркої погоди відбувається швидко, але не ефективно. Дуже важливо обрати правильний період обробки препаратом. Починати десикацію можна, коли насіння набуває фізіологічної стиглості і його вологість в залежності від культури становить від 30 до 50%. Якщо ж цих умов не дотриматися і провести обробку раніше – це може призвести до зниження урожаю. На інтенсивність десикації впливають норми застосування препарату, густоти посівів, забур’яненість посівів та погодні умови на період обробки. Норма ж використання препаратів також варіюється в залежності від певних умов: розмірів листкової пластини, засміченості посівів, вологості та часу збирання. Дуже важливо під час обробітку слідкувати за стіканням робочого розчину і не допускати цього.

Приготування розчину для обробки

Існує і правильний порядок у приготуванні робочого розчину для обробки десикантами. Давно вже відомо, що якість самої води впливає на дію пестицидів. У деяких регіонах нашої держави рівень якості води не придатний для приготування робочих розчинів(рівень рН вище ніж 6,5). В таких випадках потрібно до розчину добавляти ще і сурфактанти, які підвищують якість та дію препаратів.

Сам робочий розчин для десикації, як і для будь-якої іншої обробки готується безпосередньо перед застосуванням. ½ бака заповнюється чистою водою, потім необхідно увімкнути мішалку і додати необхідні норми препарату. Робочий розчин потрібно перемішувати і протягом обробки, щоб препарат не зсідався і розчин був однорідний. Що до норм витрат самого препарату, то вони також змінюються в залежності від культури, діючої речовини препарату та її концентрації в ньому.

Наприклад соняшник:

  • норма препарату на основі гліфосату із концентрацією 450 г/л становить 2,4 л;
  • ізопропіламінні солі гліфосату 480 г/л – 3 л;
  • диквату 150 г – 2-3 л/га;
  • глюфосинат амонію 150 г потрібно вносити 2 л на гектар.

Дотримання правил та рекомендації щодо обробки деситкантами зменшить вологість зерна, полегшить збирання, знищить непотрібну забур’яненість, збереже урожай та зменшить витрати, які ви використовуєте для доведення зібраного матеріалу до необхідних стандартів.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити десиканти від бур’яну.

Рейтинг статті
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
";