Інсектициди для пшениці

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Забезпечити високу врожайність допоможуть інсектициди для пшениці, купити в Україні які можна в нашому інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами. Нові технології обробітку цієї сільськогосподарської культури привели до значного збільшення числа комах і паразитів, а інсектициди по пшениці покликані зберегти якість і обсяги реальної врожайності рослини.

Переваги використання

Застосування інсектициду по озимій пшениці прийшло на зміну фоліарной обробці посівів, яка є менш адекватною і ефективною в плані збереження посівів. Фоліарние кошти використовуються в період, коли частина врожаю вже знищена, також ціна даних коштів більш висока. Обробка озимої пшениці інсектицидами є оптимальним рішенням і може гарантувати отримання планованого обсягу врожаю.

Обробка насіння пшениці інсектицидами

Передпосівна обрабогтка насіння пшениці інсектицидами може виключити ураження рослини основними видами шкідників:

  • гессенськая, шведська, озима, пшенична мухи;
  • совка озима;
  • опоміза пшеничне;
  • тля;
  • хлібний жук;
  • хлібна жужелиця;
  • стеблові зернові пилильщики і ін.

На нашому сайті ви можете купити інсектицид по пшениці за ціною виробника. Ми пропонуємо тільки високоякісні ЗЗР, як відомих світових брендів, так і їх ефективні аналоги, більш дешеві за вартістю. Телефонуйте нам, і наші менеджери допоможуть підібрати препарат і оформлять заявку на покупку.

Безкоштовна доставка товарів в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га