Інсектициди для кукурудзи

Інсектициди для кукурудзи купити слід для протруювання посівного матеріалу, так як найбільшу небезпеку шкідники представляють на ранньому етапі вегетації рослини, коли споживання поживних речовин та інтенсивність росту культури мінімальна. У цей період низька ферментативна активність синтетичних процесів може служити фактором підвищеного ризику ураження рослини шкідниками.

Вибір інсектицидних препаратів

В Україні інсектициди для кукурудзи купити за ціною від 100 грн / л можна в нашому інтернет-магазині “Яблуком” і при адекватному застосуванні забезпечити стабільно високий і здоровий врожай. Ефективними є препарати на основі наступних діючих речовин:

  • імідаклоприд – 300 г / г;
  • лямбда-цигалотрин – 100 г / л.

Норма витрати інсектицидів для кукурудзи не перевищує 0,06-0,07 л / г, відповідно, 1 літра препарату достатньо для обробки 14-16 га посівів. Період захисної дії тривати 14-20 діб з моменту обробки. Використання препарату незначно впливає на собівартість зерна, але допомагає домогтися високих врожаїв.

В Україні купити інсектициди для кукурудзи можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами. Наші досвідчені консультанти допоможуть вибрати відповідний препарат для конкретних умов вирощування. Співпраця з “Яблуком” дозволить значно підвищити ваші врожаї!

Безкоштовна доставка інсектицидів для кукурудзи в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
blankLoading...
Фільтр
×

Діюча речовина

Препарат оригінал

Тип дії

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник

Вартість за 1 га