Інсектициди для садів

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Садові комахи завдають колосального збитку і деревам, і сформованим плодам. Для знищення садових шкідників фахівці розробили високоефективні інсектициди.

Навіщо використовувати інсектициди?

Всі садівники мріють про багатий врожай смачних фруктів, але при появі паразитуючих мікроорганізмів ця мрія залишається нереалізованою. Видалення уражених листочків і плодів не дає позитивного результату, тому що шкідники продовжують “працювати”. Для нейтралізації личинок, дорослих паразитів необхідно застосовувати інсектициди.

Хімічні препарати позбавляють садові ділянки від таких паразитарних мікроорганізмів:

  • щитівка, листовійка;
  • яблунева цветоедка;
  • огневка;
  • слізовой пильщик;
  • тля, мідяниця;
  • плодожерка;
  • чешуістокрилие шкідники.

Правильне використання інсектицидів для садів гарантує якісний урожай. Обприскують дерева (кущі) при появі перших листів, плодів, через деякий час садівники проводять повторну обробку.

Особливості використання

Поки що не існує універсального препарату, який відразу зміг би впоратися з усіма садовими шкідниками. Захисні хімічні засоби мають вузьку спрямованість, тому їх необхідно періодично міняти.

Застосування того чи іншого інсектициду залежить від хімічного складу. Наприклад, контактні речовини використовують для обробки наземної частини дерев. Системні інсектициди дають бажаний ефект після їх внесення в грунт. Комбінованими препаратами садівники обробляють зелену масу, ґрунт навколо дерев (кущів).

Найефективніший метод боротьби з садовими паразитарними мікроорганізмами – використання інсектицидних препаратів. Купити такі товари пропонує перевірений аграрний магазин “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га