Ісектициди для овочів

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Небезпечні комахи завдають великої шкоди всім овочам: механічне пошкодження культур, зараження рослин вірусами, розвиток хвороб. Основна захисна міра – використання інсектицидів для знищення шкідників.

Вплив препаратів

Агрохімікати не тільки сприяють загибелі шкідників, а й стимулюють розвиток рослин. Це можливо тільки при дотриманні зазначених дозувань, норм внесення інсектицидів.

Обробляють овочеві культури агрохімікатами в період активного росту. Рослини спочатку піддаються стресу, але потім вони задіють усі свої адаптаційні сили. В кінцевому результаті прискорюється метаболізм овочевих культур, вони захищені від шкідників-комах.

Що вибрати?

Для овочів підходять і контактно-кишкові, і комбіновані препарати. Інсектициди з першої групи діють контактно-кишковим способом, не втрачають біологічну активність при несприятливих умовах. Ці препарати знищують шкідників тільки після потрапляння в кишковий тракт.

Комбіновані інсектициди для овочів мають багато переваг:

  • тривалий захисну дію;
  • активне проникнення всередину рослинного організму;
  • відсутність резистентності;
  • різні механізми дії;
  • унікальний “антистресовий” ефект.

Кращим вибором стануть такі інсектициди, які не змиваються дощами, мають стійкість до швидкого висихання. Агрохімікати ефективні проти широкого спектра комах-шкідників, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Відсутність інсектицидною захисту погіршує фітосанітарний стан овочевих культур, сприяє поганому врожаю. Краще придбати якісні агрохімікати в “Яблуком”, провести 1-2 обробки, щоб зібрати високий урожай овочів.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник
Вартість за 1 га