Гербіциди для кукурудзи

Гербіциди для кукурудзи в Україні

Боротьбу з бур’янами на кукурудзі можна розділити на 3 етапи: застосування ґрунтових гербіцидів з посівом,  захист після сходів в фазі 3-5 листів і 5-7 листів.

Розглянемо кожен етап більш детально.

Застосування ґрунтових гербіцидів на кукурудзі є як превентивним методом, так і найбільш ефективним з тимчасової точки зору. Найкраще, коли рослини кукурудзи з початку проростання до фази 5 листів не мають конкуруючих рослин. Саме тому грунтові гербіциди – найраціональніший метод захисту. На кукурудзі застосовують гербіциди з діючою речовиною ацетохлор, з-метолахлор, тербутілазін. Стандартом грунтового захисту кукурудзи вважається гербіцид Примекстра Голд, яка захищає від злакових та дводольних видів бур’янів.

Якщо ви вибираєте другий варіант захисту кукурудзи, слід звертати увагу на терміни внесення гербіцидів. Деякі гербіциди при внесенні після 5 листа негативно впливають на розвиток рослин і майбутню врожайність.
У фазі 3-5 листів кукурудзи для захисту від марі білої, щириці, осоту, берізки і інших

Купити гербіциди для кукурудзи оптом в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком” за чесними цінами.

Безкоштовна доставка гербіцидів для кукурудзи в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Спосіб внесення
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник