Гербіциди для кукурудзи

Гербіциди для кукурудзи в Україні

Кожен аграрій при виборі захисту від бур’янів у посівах кукурудзи намагається знайти кращий гербіцид для кукурудзи, який і всі бур’яни прибере, і екран зробить, і вносити його один раз за все потрібно. Але, варто зазначити, що в пошуку ідеального рішення, можна стати легкою здобиччю для продавак. Такі постачальники ЗЗР готові продати вам будь-який гербіцид, під приводом вирішення всіх ваших проблем на полі. Для того, щоб не бути обдуреними і вибрати дійсно підходяще рішення для вашого поля, радимо уважно прочитати цей матеріал.

Боротьбу з бур’янами на кукурудзі можна розділити на 2 етапи: застосування ґрунтових гербіцидів з посівом, захист по сходам в фазі 3-5 листів або 5-7 листів.

Розглянемо кожен етап більш детально.

Застосування ґрунтових гербіцидів на кукурудзі є як превентивним методом, так і найбільш ефективним з точки зору часу. Найкраще, коли рослини кукурудзи з початку проростання до фази 5 листків не мають конкуруючих рослин. Саме тому грунтові гербіциди – найраціональніший метод захисту.

На кукурудзі застосовують гербіциди з діючою речовиною ацетохлор, з-метолахлор, тербутілазін. Стандартом грунтової захисту кукурудзи вважається гербіцид Примекстра Голд, який захищає від злакових та дводольних видів бур’янів.

Але, в використанні грунтових гербіцидів на кукурудзі є свої недоліки. Грунтові гербіциди не контролюють коренепаросткові багаторічні бур’яни. Тому якщо на вашому полі багато пирію або берізки, слід готуватися до внесення страхового гербіциду.

Якщо ви вибираєте гербіцид по кукурудзі, слід звертати увагу на терміни внесення гербіцидів. Деякі гербіциди при внесенні після 5 листа негативно впливають на розвиток рослин і майбутню врожайність. Тому важливо купувати такий гербіцид для кукурудзи, який підійде для внесення в тій фазі, в якій знаходиться ваш посів.

Ціна на гербіцид по кукурудзі залежить від виробника, фази внесення і норми. Грунтові гербіциди на кукурудзу в середньому обійдуться вам в суму від 330-370 грн / га, ціна на 1 га в післясходових гербіцидів буде варіюватися від спектра контрольованих бур’янів. Аналоги Прими обійдуться в 90-110 грн / га, якщо брати бакову суміш, то вартість гектара зросте до 210-250 грн / га мінімум.

Оптимальним варіантом післясходового захисту кукурудзи від бур’янів вважають гербіцид Майстер або Майстер Павер. Популярність цих гербіцидів серед аграріїв пов’язана з тим, що до складу препарату сходять кілька діючих речовин, які гарантують і грунтовий захист, і контроль всіх вегетуючих бур’янів. Але, дуже популярні препарати найчастіше і підроблюють. Тому, купуючи популярний препарат, завжди перевіряйте його походження і документи. Ефекту «чистого поля до збирання» також можна досягти і з іншими препаратами, схожими за дією на Майстер (наприклад Міладар Дуо). Також для отримання максимального ефекту в боротьбі з бур’янами в кукурудзі бажано застосовувати бакові суміші гербіцидів.

Наші агрономи консультанти завжди раді допомогти вам в підборі потрібних препаратів для знищення бур’янів в кукурудзі. Ми радимо не займатися «самолікуванням», а звертатися за допомогою до професіоналів, щоб витрачені на гербіцид гроші не були марним вкладенням.

Купити гербіциди для кукурудзи оптом і в роздріб в Україні можна в інтернет-магазині “Яблуком”. Купуючи у нас ви завжди отримаєте саме той препарат, який точно вирішить проблему на вашому полі.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
blankLoading...
Фільтр
×

Спосіб внесення

Тип посіву

Який бур’яни потрібно прибрати

Фаза внесення

Діюча речовина

Препарат оригінал

Тип дії

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник