Гербіциди для ячменю

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!
Акционные товары

Що таке гербіциди для ячменю?

Станом на 2018 рік перелік дозволених для використання гербіцидів у посівах ячменю досягає майже 100 препаратів. Всі вони відносяться до післясходових гербіцидів, але відрізняються за діючою речовиною, нормою внесення, і звичайно строками внесення за фазою розвитку вегетації культурної рослини та бур’янів які засмічують їх посіви. Потрібно з великою обережністю обирати гербіциди для ячменю, в першу чергу Ви маєте орієнтуватися якими бур’янами засмічені посіви культури, злаковими чи дводольними і відштовхуючись від цього вносити препарати в залежності від фази бур’янів та ячменю. Адже дуже велика кількість наявних гербіцидів обмежуються закінченням фази кущення культури, але наявні гербіциди, які можна вносити в фазу прапорцевого листка.

Рекомендації по використанню

Післясходове використання гербіцидів для ячменю має великий ряд переваг. В даний період вегетації культури можна з більшою точністю визначити видовий склад бур’янів, тим самим підібрати діючу речовину, тобто, препарат, який з більшою ефективністю буде працювати по тих засмічувачах які переважають на полі. Одним з найголовніших правил використання абсолютно всіх гербіцидів для ячменю, є чітке дотримання норми внесення препарату, вона не має перевищувати, або бути меншою за норму яку рекомендує виробник того чи іншого препарату.

Норми внесення

Правильна норма препарату має дуже важливе значення, адже наскільки точно ви проведете внесення гербіциду залежить Ваш урожай. Якщо зависити норму внесення в першу чергу Ви надаєте стрес культурній рослині, пригнічуєте її розвиток, ти самим зменшуєте урожай, не раз засвідчено, що перевищена норма внесення в деяких випадках призводить до деформації колосу ячменю. Зменшена норма внесення гербіциду майже у всіх випадках не спрацьовує, тому що концентрації діючої речовини не вистачає для того, щоб на всі 100% пригнітити бур’яни в посівах ячменю. В такому випадку засмічувачі можуть заглушити посіви культури, або знизити урожайність за рахунок винесення поживних елементів з ґрунту не кореневою системою культурної рослини, а бур’янами, які будуть переважати на полі. Тому наш магазин рекомендує вносити точну норму, ту яку рекомендує виробник того чи іншого препарату.

Також в багатьох гербіцидах для ячменю виробник вказує не одну норму, а діапазон рекомендованої норми, тобто, від мінімальної до максимально можливої. Останніми роками клімат території України сильно змінюється і з практики наших клієнтів випливає такий факт, що використання мінімальної норми внесення не завжди спрацьовує, під дією кліматичних умов, тобто, в умовах посухи за високої температури, або за різких коливань температури, тому що кожний препарат має свій оптимальний діапазон температури за якого він працюватиме по бур’янах. Тому ми рекомендуємо завжди використовувати максимально можливу норму внесення гербіцидів для ячменю, щоб забезпечити пригнічення засмічувачів в посівах культури.

Строки внесення

Строки внесення гербіцидів для ячменю залежать від біологічних особливостей культурної рослини, бур’янів, які переважають в його посівах, ґрунтових та кліматичних умов. Майже всі препарати на ячмінь, вносяться післясходово, тобто вже по вегетуючій культурі. На даний час, існують гербіциди, якими можна знищувати злакові бур’яни в посівах ячменю, хоча вони відносяться до спільної ботанічної родини. Перше на що потрібно звертати увагу це фаза розвитку бур’янів.

Якщо говорити про злакові бур’яни, найкраще препарати будуть діяти по них коли вони не перевищили висоту 10-15 см, по дводольних максимум до 4 справжніх їх листочків , є виключення тільки до двох бур’янів, амброзії та дескурайнії Софії, на них гербіциди дієві лише до другого їх листка. Звичайно фаза ячменю також дуже важлива, потрібно витримувати її по рекомендації виробника препарату, тому що неправильна фаза внесення гербіциду може пригнітити ріст та розвиток культурної рослини і на порядок зменшити урожайність.

Висновок

Використання гербіцидів в посівах ячменю, дають Вам змогу доглядати за ним протягом усієї вегетації, збільшувати урожайність за рахунок знищення бур’янів, без проблем проводити збір урожаю. Також післясходове внесення гербіцидів можна поєднувати з позакореневим внесенням макро- і мікроелементів.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник