Гербіциди для буряка

Відомо, що бур’яни “втягують” в 2 рази більше корисних речовин з грунту, ніж буряк. Щоб позбутися від рослин-паразитів, збільшити урожай, важливо використовувати спеціальні гербіциди. Вони бувають передпосівної, досходовому, післясходовими. Наземну частину бур’янів вражають кошти контактної дії, а продукція системної дії негативно впливає на кореневу систему.

Необхідність використання гербіцидів

Буряк (цукровий, кормовий) боїться широколистих і злакових бур’янів. Агротехнічні способи боротьби з небажаною рослинністю не дають результатів. Велику ефективність має хімічний метод боротьби.

Діючі речовини гербіцидів для буряка блокують процеси фотосинтезу бур’янів, розподіл їх клітин. У складі багатьох захисних засобів є нові ДВ, до них бур`яни не мають стійкості. Це значно підвищує ефективність гербіцидів.

Важливі переваги

Сучасні препарати мають такими властивостями, які забезпечують буряковим полях максимальну чистоту. На особливу увагу заслуговують гербіциди, які контролюють широкий спектр бур’янів, поєднують дію грунтову і листове.

Захисні засоби, призначені для обробки бурякових полів, мають свої переваги:

  • висока проникаюча здатність;
  • відсутність фітотоксичності;
  • збереження вологості грунту в результаті малої кількості механічних обробок;
  • поєднання з іншими препаратами;
  • швидкий період напіврозпаду.

Широкий асортимент гербіцидів для буряка дозволяє підібрати недорогий і дієвий товар. Замовити продукцію від відомих виробників можна в онлайн-магазині “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×

Який бур’яни потрібно прибрати

Діюча речовина

Препарат оригінал

Площа обробки

Країна виробництва

Виробник