Для Євролайтінгового соняшнику

Найчастіше потреба купити гербіцид евролайтінг виникає при використанні технології «Чисте поле».

Технологія «Чисте поле» або як її в народі називають «евролайтінгова» стала відомою в Україні в 2005 році. Для цієї технології селекціонери виводять спеціальне насіння соняшнику, яке стійке до гербіциду Евролайтнінг, компанії БАСФ. Препарат евролайтінг застосовували в даній технології строго до закінчення дії патенту. Після цього, технологія вирощування значно здешевилась за рахунок появи гербіцидів аналог евролайтінга.

Сьогодні на ринку України близько 25 різних назв аналогів Евролайтнінга, які можна використовувати на евролайтінговий соняшник. На цій сторінці зібрані найбільш популярні гербіциди для імі-соняшнику.

Все про гербіцид евролайтінг ви можете дізнатися з картки товару.

Там ви знайдете опис гербіциду евролайтінг, норми внесення, інструкцію і ціни на евролайтінг. Також в картці товару клієнти розміщують відгук про гербіциди евролайтінг.

Але, якщо вам не принципово використання гербіциду компанії БАСФ, ми можемо порекомендувати інші перевірені гербіциди під евролайтінг.

Особливо популярний серед наших клієнтів гербцид Віталайт аналог евролайтінг ціна на який найбільш приваблива, завдяки виробництву в Україні.

Добрі відгуки клієнтів про гербіцидах Імпекс Дуо і Сантал, непогано працюю Імпреза і Імперіал.

Загалом, якщо вам потрібно купити евролайтінг в Україні – ви точно звернулися за адресою. Широкий асортимент перевірених гербіцидів дасть можливість підібрати оптимальний для вас варіант.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник