Гербіциди для соняшнику післясходові

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Яким гербіцидом прибрати бур'яни на полі соняшника після сходів - дізнайтесь в порадах агрономів

Посіви соняшнику буває проблематично захищати від дводольних та деяких однодольних бур’янових трав. Економічно витратними вважаються агротехнічні прийоми, вони не завжди дають бажаний результат. Єдина альтернатива – використання післясходових гербіцидів.

Склад препаратів

Асортимент гербіцидною продукції дуже великий, тому краще розглядати діючі речовини, які входять до складу. Післясходові гербіциди, призначені для соняшника, грунтуються на:

  • хізалофоп-П-етил;
  • клетодиму;
  • калійної солі гліфосату;
  • трибенурон-метил.

Хізалофоп-П-етил діє вибірково, добре усуває однодольні бур’яни. Проникає в організм рослин-паразитів, призводить до масової загибелі через 6-10 днів.

Клетодим зупиняє синтез ліпідів, швидко припиняє подальший ріст бур’янів. Післясходові препарати з такою речовиною сумісні з пестицидами.

Калійна сіль гліфосату призначена для боротьби зі злісними бур’янами. Розчин з цією речовиною щільно покриває рослина-паразит, усуває бур’яни через 5-7 днів після розпилення.

Трибенурон-метил ефективний проти широколистих бур’янів на полях з соняшником. Застосовується проти 100 видів рослин-паразитів. Має сумісність з препаратами фунгіцидної дії.

Корисно знати

Бур’яни швидко обганяють соняшник в зростанні, що сильно знижує врожай. Продуктивність культурних рослин визначається на початкових етапах росту, тому захищати їх від бур’янів необхідно в фазі 3-5 пар листків.

Післясходові гербіциди вимагають певних умов обприскування. Занадто сухий грунт знижує ефективність, а похмура погода, навпаки, покращує дію препаратів. Придбати гербіциди післясходові для соняшника можна в магазині “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник