Грунтові гербіциди для соняшника

Шановні клієнти! В звязку з постійними коливаннями курсів євро/доллара та дефіцитом по деяким позиціям, прохання УТОЧНЮВАТИ наявність товарів та ціну у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння!

Оберіть правильний грунтовий гербіцид на своє поле з порадами агрономів

Грунтові гербіциди для соняшника (грунтові) – головні переваги

Грунтові гербіциди на соняшник – один з варіантів захисту посівів класичного соняшнику від однорічних бур’янів. Сьогодні є кілька варіантів ґрунтових гербіцидів, які забирають різні бур’яни в залежності від діючих речовин у складі.

Як правильно вибрати і купити грунтовий гербіцид для соняшника в залежності від засміченості поля ми розповімо вам в цьому матеріалі.

Типи ґрунтових гербіцидів на соняшник

Аналоги Харнеса (д.р. ацетохлор)

Добре захищають посів від однорічних злакових бур’янів, але контролюють невелику кількість дводольних рослин. У роки з великою кількістю весняних опадів можуть створювати фітотоксичну дію на сходи соняшнику.

Аналоги Гезагард (д.р. прометрин)

Непоганий і недорогий варіант комплексного захисту від злакових та дводольних бур’янів. Не має токсичної дії на культуру, може вноситися без заробки в грунт.

Аналоги Пропоніта (д.р. пропізохлор)

Забезпечують захист від обох типів однорічних бур’янів, без токсикації культурної рослини.

Аналоги Команда (кломазон)

Кломазон має невелику норму витрати, є дуже бюджетним варіантом грунтового гербіциду, але контроль бур’янів у нього середній. Цей гербіцид краще використовувати як партнера для бакової суміші.

Аналоги Примекстра ТЗ Голд (з-метолахлор + тербутілазін)

Комплекс з двох діючих речовин посилює грунтовий захист і контроль бур’янів, а й збільшує вартість 1 га обробки. Схожого ефекту можна досягти, грамотно комбінуючи однокомпонентні препарати, в залежності від засміченості поля.

Підбираючи грунтовий гербіцид для соняшника надзвичайно важливо враховувати тип засміченості поля. Категорично не можна вибирати гербіцид за принципом «сусід брав і мені підійде». Така покупка найчастіше не вирішує проблему на полі і є однією з причин недоотриманого врожаю.

Ціна на грунтовий гербіцид під соняшник залежить від виробника, тарної одиниці і обсягу закупівлі. Гербіциди в 20 л тарі завжди мають нижчу вартість за літр, ніж в тарі по 5 л. Також дуже важливо зважено підійти до вибору виробника. Не завжди є сенс переплачувати за розкручений бренд, але і гонитва за ціною може обернутися загиблим посівом. Є сертифіковані і перевірені аналоги відомих препаратів, які вигідніші по ціні і безпечні для посіву. Для підбору оптимального варіанту ми завжди радимо звернутися спочатку до фахівця за консультацією і потім вже купити грунтовий гербіцид на соняшник.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Виробник