Грунтові гербіциди для соняшника

Оберіть правильний грунтовий гербіцид на своє поле з порадами агрономів

В інтернет-магазині “Яблуком” ви можете купити грунтові гербіциди, ефективні для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур’янами. Перевагою обробки грунтовими гербіцидами є тривалість дії, препарат здатний стримувати бур’яни на декількох етапах розвитку, знімаючи необхідність у використанні страхових препаратів. Застосовуючи грунтовий гербіцид, ціна якого за літр препарату в Україні невисока, можна відстрочити появу сходів бур’янів на 4-6 тижнів.

Вибираючи грунтовий гербіцид, ціна не може бути вирішальним фактором покупки, так як навіть недорогі препарати здатні ефективно працювати, стримуючи розвиток і зростання бур’янів. Перед використанням, слід вибрати відповідний спосіб внесення і розрахувати оптимальну норму витрати препарату.

Способи внесення ґрунтових гербіцидів

Грунтові гербіциди діють на насіння, паростки і коріння рослини. Для рівномірного розподілу по грунті, вносити грунтовий гербіцид слід при високій вологості верхнього шару грунту. Для зрошуваних земель, внесення препарату проводиться під вологозарядний полив. Внесення проводиться після посіву, бажано з зароблянням в грунт на глибину 3-5 см для поліпшення дії азотфіксуючих бактерій.

Грунтовий гербіцид для соняшника

Використовуючи грунтовий гербіцид для соняшника, ціна якого в Україні – від 88 грн / л, можна знизити конкуренцію за поживні речовини та вологу в ґрунті з бур’янами практично до нуля. Грунтовий гербіцид не дасть однорічним злаковим бур’янам прорости і розвинути кореневу систему. Внесення проводитися у вологий грунт, також потрібно закладення гербіциду. Середня норма витрати грунтового гербіциду для соняшника – 2 л/га землі.

Чому варто купувати у нас?

Замовляючи грунтовий гербіцид на сайті “Яблуком”, ви можете вибрати як оригінали, так і аналоги препаратів відомих виробників. Ми пропонуємо тільки якісні та сертифіковані товари за чесними цінами. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором і запропонують оптимальні препарати.

Доставка ґрунтових гербіцидів безкоштовна в усі регіони України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці поштою з оплатою після отримання.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник