Для кукурудзи післясходові

Не існує абсолютно чистих від бур’янів полів. Посіви кукурудзи, як і інших рослин, повинні бути вільними від рослин-паразитів. Бур’яни уповільнюють зростання кукурудзи, що стає причиною зниження врожайності. Рішення є – це післясходові гербіциди.

Дія післясходових гербіцидів для кукурудзи

Активними речовинами таких препаратів є дікамба, бентазон, нікосульфурону, калійна сіль гліфосату і інші. Є гербіциди з двома діючими речовинами. Препарати не сприяють засихання бур’янів, а повністю усувають їх зростання. Побачивши зелену поросль рослин-паразитів, не варто повторно проводити обробку.

Післясходові гербіциди на полях, засіяних кукурудзою, знищують:

  • березка;
  • осот;
  • осот;
  • пирій повзучий;
  • гірчак;
  • ромашку польову.

Комплексні засоби захисту впливають на одно-, багаторічні поширені бур’яни. Їх діючі речовини накопичуються в кореневій системі рослин-паразитів, деформують клітини.

Обробка кукурудзи страховими гербіцидами

Можна отримати максимальну ефективність впливу гербіциду, але потрібно виконати ряд простих дій. Перше – ретельна обробка грунту, усунення грудок. Друге – суворе дотримання умов використання конкретного захисного засобу.

Відіграє важливу роль рівномірний розподіл гербіциду в посівах кукурудзи, а також погодні умови. У спекотні і дощові дні не рекомендовано використовувати післясходові препарати. Необхідно правильно розраховувати норму витрати гербіциду на оброблювану площу поля.

У разі правильного вибору, дотримання зазначених дозувань хімічні препарати не принесуть шкоди кукурудзі, але повністю знищать сорняковие “плантації”. Придбати післясходові гербіциди надійних виробників можна в аграрному інтернет-магазині “Яблуком”.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Бур'яни
Діюча речовина
Препарат оригінал
Площа обробки
Країна виробництва
Виробник