Фунгіциди для овочів

Овочеві культури в період розвитку заражаються небезпечними грибковими захворюваннями. Проти таких хвороб діють ефективні фунгіциди, які пропонують надійні виробники. Препарати зміцнюють імунну систему рослин, покращують фосфорне харчування культур і забезпечують збільшення врожаю. Придбати якісні товари можна в “Яблуком”.

Які є фунгіциди?

Для овочів можна використовувати сучасні системні препарати. Ця хімічна продукція сприяє лікуванню рослин, є ефективною в боротьбі з небезпечними захворюваннями культур. Системні фунгіциди підходять для профілактики, лікування овочевих плантацій.

Контактні препарати діють на рослини абсолютно по-іншому. Фунгіциди цього типу не проникають всередину рослин, усувають збудників хвороб лише при безпосередньому контакті. Розчин контактних препаратів можна наносити на стовбури, листя овочів.

Щоб захистити ділянку отфузаріоза, борошняний роси, необхідно комбінувати різні фунгіциди. Можна чергувати суміші контактних і системних препаратів при обприскуванні овочів.

Варіанти використання

Хімічні засоби можна використовувати не тільки по вегетації овочів. Фунгіцидами протруюють насіння з метою захисту майбутніх рослин. Справа в тому, що збудники хвороб часто поширюються разом з посівним матеріалом.

Тотальну ліквідацію збудників забезпечує своєчасне обприскування грунту. Цей метод застосування фунгіцидів добре підходить для тепличних приміщень, парників.

Хімічними препаратами бажано обприскувати овочі до (після) зимівлі. Це дає можливість повністю усунути збудників до моменту активного росту культур. Розчинами фунгіцидів аграрії проводять обробки овочів як навесні, так і пізньої осені.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
blankLoading...
Фільтр
×

Культура

Діюча речовина

Препарат оригінал

Тип дії

Країна виробництва

Виробник

Хвороби