Фунгіциди для бобових

Шановні клієнти! У нас проходить оновлення ПО (до 30.12), тому ціни на товари краще уточнювати по телефону

Бобові культури в період зростання схильні до різних грибкових захворювань. Щоб порушити процес синтезу в клітинах збудників, рекомендовано обробляти рослини фунгіцидами. Препарати зупиняють небезпечні хвороби бобових, захищають рослини від патогенів.

Особливості вибору фунгіцидів для гороху, сої, та інших бобових культур

При покупці хімічної продукції враховуйте ступінь і час поразки бобових культур.

Уважно подивіться на склад фунгіцидів, їх тип дії, такі параметри:

  • наявність сертифіката якості;
  • вартість за одиницю продукції;
  • оригінальність упаковки;
  • інформацію про виробника;
  • країну виробництва товару.

За часом прояву ефекту препарати трохи відрізняються. Одні фунгіциди “працюють” вже через 2-3 дні після розпилення. Є й такі товари, які дають бажаний ефект не відразу. Період захисту бобових рослин коливається від 3 до 6 тижнів.

Перевагу можна віддати фунгіцидів з декількома діючими речовинами. Всі ДВ мають різний механізм фунгіцидної дії, тому не викликають резистентності рослин.

Як правильно застосовувати фунгіциди для обробки гороху, сої та нуту (бобових)

Фунгіцидна обробка бобових культур має багато характерних особливостей. Обприскують рослини завжди в період їх вегетації, при необхідності процедуру повторюють двічі. Друге обприскування культур проводять приблизно за місяць до збору врожаю.

Перші ознаки захворювання – “сигнал” для того, що прийшов час фунгіцидної обробки. Фахівці радять використовувати хімічні препарати для протруювання посівного матеріалу бобових культур. Таким способом ви зможете захистити насіння, “дорослі” рослини від інфекцій, бактеріальних і грибкових хвороб.

Горох та соя як і будь-яку сільськогосподарську культуру уражують збудники хвороб протягом усього періоду вегетації.

Фунгіциди для гороху

Основними хворобами, які завдають шкоди посівам та суттєво знижують урожай гороху вважаються аскохітоз, фузаріоз, переноспороз або несправжня борошниста роса, іржа, біла гниль або склеротиніоз та сіра гниль.

Щоб попередити виникнення аскохітозу найефективніше проводити передпосівну обробку фунгіцидними протруйниками, а по вегетації найефективнішими являється фунгіциди на основі діючої речовини азоксистробін разом із ципроконазолом та флутріафолу разом із карбендазимом . Для захисту від фузаріозу використовують фунгіциди, до складу яких входить азоксистробін+ципроконазол чи флутріафол+карбендазим.

Щоб зменшити шкодочинність від борошнистої роси найкраще застосовувати пестициди на основі тільки азоксистрбіну, абож азокстрибон+ципроконазол чи флутріафол+карбендазим

Проти іржі ефективне поєднання ципроконазолу і азоксистробіну
Білу гниль знущує флутріафол+тіабендазол

Проти сірої гнилі ефектвно діють препарати на основі флутріафолу, що поєднують із тіабендазолом.

Фунгіциди для сої

Якщо на посівах сої є явні видимі ознаки несправжньої борошнистої роси, борошнистої роси, фузаріозу та іржі найкраще застосовувати фунгіцид до складу яких входять діючі речовини азоксистробін та ципроконазол
На посівах, де паразитує борошниста роса, іржа, септоріоз та антракноз ефективна діюча речовина беноміл

Проти борошнистої роси, антракнозу та іржі ефективними являються препарати на основі тебуконазолу, пропіконазолу, тифлоксистробіну, флутріафолу, крабендазиму.

А для захисту від переноспорозу, септоріозу, аскохітозу, фузаріозу ефективно застосовувати фунгіциди до скалду яких входять фосфіт алюмінію та фосфориста кислота.

Підібрати необіхідий фунгіцид для захисту посівів сої та гороху можуть наші спеціалісти, тому звертайтеся за номерами телефону або ж відправляйте фото проблеми на наш вайбер і ми відразу ж відправимо вам рішення.

Оцініть якість продукції
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Фільтр
×
Діюча речовина
Препарат оригінал
Країна виробництва
Виробник
Хвороби