Пошук

м. Київ,

вул. Дегтярівська, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-нд: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Синяк звичайний

Синяк звичайний
Ботанічний клас:
Біологічна група:
Підтип:

Синяк звичайний

Синяк звичайний, як багаторічний бур’ян, має прямостоячий стебло, опушені, висотою до 1 метра. Листяна поверхня почергова, з округлим листям, нижні довгасто-лацентні, черешкові, верхні ж лінійно-лацентні, прісажение до землі. Має стрижневий корінь, квітки в простих завитках. Вінок воронкоподібний, на початку червоний, потім синій колір, зовні розпушений, тичинки червоні, виступаючі над віночком.

Цвітіння починається в першій декаді травня і до вересня. Плід у формі багатогранного темно-коричневого горіха, який має довжину 3 см., Ширина 2 см., А в товщину 1,5 см., Цей горішок вигнутий і має відтінок сірого. Маса тисячі горішків 3 м Збір плодів починається з середини літа і до пізньої осені. Плодоносить близько 90 тис. Горішків. Після дозрівання, вони можуть знову проростати з глибини 9-11 см. Появи сходів з горішків і втечі з нирок (на корню) з’являються в кінці березня. Температура для проростання є від 10 до 12 ° С, а оптимальна близько 25 ° С. Літні й осінні сходи зимують.

Де поширений синяк звичайний

Поширені уздовж магістралей, на сільськогосподарських землях, взагалі де є чорнозем. Великий коефіцієнт нектару в рослині, а з насіння можна отримувати багато масла. Багаторічні насадження і трави – все засмічені цим бур’яном.

Високоефективні гербіциди (90-95%)

";