Семена рапса СИ Мартен

Код товара: 1768

Цена товара: 4,766.57 грн.

Цена за кг/л: 4,766.57 грн.

Нет в наличии

Сроки отгрузки товара

В течение 24-48 часов после заказа

Форма

гибрид

Селекция

Зарубежная

Производитель

Syngenta

Технология выращивания

Традиционная

Тарная единица

п.е.

Период вегетации

250-280

Потенциал урожайности

выше 55 ц/га

Морозостойкость

высокая

Устойчивость к засухе

Средняя

Высота растения

165 см +

Тип обработки семян

фунгицидный

Густота посева

4 – 6 кг/га

Компактний середньоранній гібрид ріпаку СИ Мартен. Його середня висота сягає 150 – 160 см. Дає постійно високі врожаї при вирощуванні за інтенсивною технологією. Відмінно реагує підвищенням врожайності на грунтах із покращеним агрофоном. Для вирощування СИ Мартен підійдуть всі ґрунтово-кліматичні зони України, завдяки високій стійкості до температурних коливань. Посів культури розпочинають в оптимальні терміни, на полях після хороших попередників. Після посіву в осінній період, гібрид демонструє помірні темпи розвитку вегетативної системи та більш інтенсивні темпи навесні. В період весняного росту, у гібрида відмічається високий ступінь гілкування, що за сприятливих погодних умов дозволяє отримати помітно більший врожай. Гібрид чутливий до загущення посівів, тому потрібно постійно слідкувати за нормою висіву, щоб вчасно підрегулювати сівалку. Для підтримки стабільного розвитку культури, проводять постійний моніторинг посівів на предмет появи захворювань чи уражень шкідниками, а також на початку вегетативного періоду проводять гербіцидну обробку посівних площ для видалення небажаної рослинності (бур’янів).

СИ Мартен – добре адаптований до умов України, вирізняється поєднанням урожайності, зимостійкості та посухостійкості, придатний для ранніх строків сівби.

В интернет-магазине Яблуком вы можете купить Семена рапса СИ Мартен с доставкой в: Киев, Донецк, Харьков, Днепр, Запорожье, Ивано-Франковск, Полтаву, Черкассы, Кропивницкий, Винницу, Луганск, Одессу, Херсон, Сумы, Чернигов, Черновцы.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Семена рапса СИ Мартен”
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вместе с этим товаром покупают