Гербицид Грозный

Код товара: 1003

Цена товара: 1,459.67 грн.

Цена за кг/л: 2,919.34 грн.

Условия заказа

От тарной единицы

Условия оплаты

Наложенный платёж

Сроки отгрузки товара

На следующий день после заказа

Действующее вещество

Трибенурон-метил 750 г/кг

Тип действия

Селективный

Производитель

Нертус

Способ внесения

Послевсходовый

Страна производства

Европа

Площадь обработки

5-10 га

Тарная единица

0,5 кг

Культура

Зерновые

Тип конролируемых сорняков

Двудольные

Норма робочего раствора

200-300 л/га

Культура Норма розходу л/га
Ячмінь ярий 15 + ПАР ТАЛАНТ
Пшениця озима 10-15 + ПАР ТАЛАНТ

Післясходовий гербіцид системної дії Грізний, який застосовують на полях ярого ячменю та озимої пшениці проти однорічних та багаторічних широколистих бур’янів. Гербіцид починають вносить під час активного росту рослин перед виходом в трубочку для ячменю, для пшениці – перед появою прапорцевого листка. Цей період співпадає із відростанням однорічних бур’янів до фази 3 – 6 листочків, багаторічних – це фаза розетки, для підмаренника чіпкого – це фаза 3 – 4 кільця.

Застосування гербіциду Грізний

 

Діюча речовина із якої складається гербіцид Трибенурон-метил впливає на вегетативну частину бур’янів в них блокує поділ клітин фотосинтезу, що призводить до зупинки росту вже через декілька годин. Гербіцидне ураження можна помітить протягом 7 – 10 днів, а вже на 15 – 20 день відбувається повне зникнення бур’янів. Гарні погодні умови покращують уражуючу дію гербіциду та пришвидшують проникну дію.

Гербіцид Грізний придатний для використання у суміші із іншими пестицидами які застосовуються у ті самі терміни що і Грізний. В цих випадках потрібна обов’язкова перевірка на сумісність. Грізний – високоефективний післясходовий системний (Трибенурон-метил 750 г/кг) гербіцид для боротьби з широким спектром двосім’ядольних бур’янів у посівах зернових колосових.

В интернет-магазине Яблуком вы можете купить Гербицид Грозный с доставкой в: Киев, Донецк, Харьков, Днепр, Запорожье, Ивано-Франковск, Полтаву, Черкассы, Кропивницкий, Винницу, Луганск, Одессу, Херсон, Сумы, Чернигов, Черновцы.

Эффективно работает против

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Гербицид Грозный”
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *