Поиск

г. Киев,

ул. Дегтяревская, 53 А

пн-пт: 08:00-20:00,

сб-вс: 09:00-18:00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Вітаємо Вас на сайті Яблуком!

Вітаємо Вас на сайті Яблуком!

Ми – перший професійний інтернет – магазин для фермерів, одноосібників та всіх, хто займається вирощуванням сільгосппродукції, який вже 8 сезон є надійним партнером для аграріїв.

 

Що Ви отримаєте від співпраці з Яблуком:

  • Широкий вибір насіння, ЗЗР та добрив від українських та світових виробників.

Ми не обмежені у асортименті товару, тому що маємо партнерські відносини з багатьма учасниками ринку. Ви можете вільно обрати потрібний товар самостійно чи скористатись допомогою менеджера-агронома.

 

  • Професійний підхід до продажів.

Наша головна мета при виборі товару для клієнта – забезпечити вашу потребу таким чином, щоб після збору врожаю ви звернулись до нас знову. На відміну від більшості інтернет – магазинів, які створюють на 1 сезон з метою урвати побільше і зникнути, ми маємо довгострокову стратегію роботи і будуємо відносини з клієнтом не на 1 сезон. Маючи широкий асортимент для вибору ми можемо підбрати оптимальний варіант по якості та ціні, не «впихуючи» єдиний товар, який є на складі. Ми завжди телефонуємо восени ВСІМ клієнтам, щоб дізнатись урожайність культури та результати сезону. А наші задоволені клієнти приводять нових, знаючи, що в з Яблуком отримають гарантований результат

 

  • 100% захист від підробки, фальсифікату чи неякісної продукції.

За 7 років роботи ми мали досвід співпраці з «перетарниками», виробниками, які замість насіння фасували товарку та іншими представниками сучасного аграрного ринку. Подібні відносини дали нам не лише збитки і втрату клієнтів, а й досвід та розуміння того, як перевірити постачальника. Наразі будь – який товар чи виробник, який представлений на сайті Яблуком – це виключно оригінальний та дієвий товар, на який ми готові надати гарантію. Купуючи на Яблуком ви на 100% захищені від підробок.

 

  • Додатковий сервіс.

Вам не треба рахувати в яку суму обійдеться Вам доставка чи комісія Нової пошти – всі ці послуги сплачуємо за Вас ми) Крім того, всі клієнти Яблуком можуть розраховувати на оперативну та змістовну агродопомогу в сезон, коли рішення повинні бути швидкі та чіткі.

 

  • Чесність та відкритість до діалогу.

На відміну від багатьох інтернет – продавців ми не приховуємо адресу свого офісу, беремо участь у профільних виставках та готові до зустрічі з клієнтом в будь – який момент. Завжди раді бачити Вас за адресою м. Київ, вул.Дегтярівська 53А, оф.205 або щорічно на АгроЕкспо у Кропивницькому.

 

ЗДІЙСНІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ за ПРОМОКОДОМ “СТАРТ”та отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ незалежно від об’єму!

 

Долучайтесь до наших соцмереж щоб щодня отримувати корисну сезонну інформацію та слідкувати за нашими дослідами:

https://www.instagram.com/yablukom.official/https://invite.viber.com/?g2=AQAtQWsBSi%2B2WEkUeENEMWaweHZ4R%2BlvwdmLiZPdfCpGHsWlOh%2FTnnOF6PtdCARs

https://www.tiktok.com/@yablukom.official

 

Або телефонуйте, щоб отримати агродопомогу чи замовити потрібний товар

096 555 74 42

066 555 74 42

 

 

Рейтинг статьи
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...
";